Kurumsal

Baran Tekstil Hakkında

Tekstilci bir ailenin üçüncü kuşak temsilcisi olan Mehmet Üçeş ticari hayatına 1986 yılında Şanlıurfa’da başlamıştır. Aile 1900’lü yılllarda dede Mehmet Üçeş öncülüğünde toptan ve parekende yerli kumaş ticaretine başlamıştır. 1996 Yılında büyüyen iş hacmi ile birlikte Mehmet Üçeş ticari faaliyetlerini İstanbul’a taşımıştır. 2002 yılından itibaren ise grup firmalarını birleştirerek Baran Tekstil olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Baran Tekstil asla taviz vermeyen kalite anlayışı ile dokuma ve örme ürün gruplarında geniş ürün yelpazesiyle yerli ve ithal ettiği ürünlerde daima yüksek kalite standartlarını göz önünde bulundurmaktadır. Firmamız kuruluşundan bugüne kalite ve memnuniyet amaçlı çalışmış olup bu sayede başarı çizgisini en üst seviyede tutmuş ve sürekli kendini yenilemiştir. Türkiye genelinde önde gelen markalarla olan işbirliği sürekli gelişime açık ve yenilikçi prensibiyle ortaya koyduğu iş potansiyelleri ile iç ve dış piyasanın öncü güçlü firmalarından biri haline gelmiştir.

Ürünlerimizde, kalite ve mükemmelliği sağlayarak, müşterilerimizin öncelikli seçtiği güvenilir kumaş tedarikçisi olmayı amaç edinen firmamızın hedefi gündemi takip ederken bünyesinde bulundurduğu ekibiyle tüm dünya geneline hizmet vermeyi hedeflemektedir. Temel prensibimiz olan müşteri memnuniyeti ve kalite ile güvene dayalı müşteri ilişkileri gerek ürün kalitesi ve koleksiyon zenginliği ile mükemmelliği sağlayarak müşterilerimizin öncelikli seçtiği kumaş tedarikçisi olmayı amaç edinen firmamız üstün kaliteyi yakalamak için her türlü çabayı göstermeye devam etmektedir.